کانون جغرافی ایران

 

کانون جاذبه ایران

 

کانون تصویر ایران

 

کانون هنر ایران

 

کانون خبر ایران

 

کانون تفریح ایران

 

کانون سفر ایران

 

کانون تور ایران

 
 

ارتباط با کانون

     

تبلیغات و اطلاع رسانی

 
 

درباره کانون گردشگران

 
 

کانال تلگرام کانون

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
 

روابط عمومی 09216383755

 
 

تبلیغات و اطلاع رسانی مقوله بسیار مهمی در بازار تجارت و کسب و کار در دنیای امروز است و با توجه به پیشرفت فزاینده ارتباطات روشهای سنتی منسوخ و ارتباطات نوین جای آنها را گرفته و دایره فعالیت گروههای تجاری را از یک شعاع کوتاه به سطح وسیعی افزایش داده است. دیگر دوران چاپ بنرهای تبلیغاتی با هزینه های سنگین به پایان رسیده و با رشد تجارت الکترونیکی و وجود رایانه و موبایل های پیشرفته و حرکت در دنیای مجازی با کسری از ثانیه می توان خبر ، خدمات و اطلاعات یک کالا را در سطح بین المللی اطلاع رسانی کرد.
اما در این میان هر گروه و یا بنگاه اقتصادی دارای نشانه و آدرسی در دنیای مجازی شده است که اصطلاحا به آن دامنه و یا دامین می گویند که شاید بتوان آن را برای گسترش همه گیر یک خبر نقطه ضعف دانست و اگر کاربر یک حرف را کم و یا زیاد در آدرس بار وب درج نماید به شبکه شما دست نخواهد یافت از این رو شبکه های جستجوگر پا به عرصه دنیای مجازی گذارده و این مشکل را حل نمودند بطوری که در اوایل با درج نام یک مجموعه اطلاعات شبکه مورد نظر ظاهر شده و با کلیک بر روی آن به وبسایت مربوطه کانکت می شدید.
با گذشت زمان و تغییرات الگوریتم این موتورهای جستجوگر کاربران و بنگاههای اقتصادی را به سمت دیگری سوق داد و دوباره مشکل جدیدی را پیش روی تمام واحدهای اقتصادی تجاری قرار داده و رقابت را در زمینه های مختلف دچار چالش نمود و آن جستجو بر اساس کیوورد یا کلمات کلیدی بود و کاربران دریافتند که با درج خواسته خود می توانند به گروههای تامین کننده دست یافته و با سرعت بیشتری به نیاز خود برسند.
قوانین و الگوریتمهای موتورهای جستجوگر به طوری سخت بود که هر بنگاه اقتصادی برای دست یافتن به موقعیت یهتر میلیونها ریال هزینه را می بایست تحمل نماید و کاربر نهایتا تا صفحه دو در موتور جستجوگر پیش می رفت و آنانکه به این دو صفحه رسیده بودند پیروز میدان بودند.
برای رفع این مشکل و ایجاد یک سوپر مارکت با انواع پیشنهادهای مناسب و نیز ایجاد امکان بررسی و نتیجه گیری درست شبکه های اطلاع رسانی مختلف با روشهای متفاوت ابداع گردید و هر یک به گونه ای خاص به خدمت رسانی مشغول گردید و تقریبا مشکل را حل نمود.