تور نوروز 96

تور لحظه آخری

تور ارمنستان

تور اندونزی

تور سریلانکا

تور دبی

تور روسیه

تور مالدیو

تور چین

تور هند

تور اروپا

تور ترکیه

تور مالزی

تور تایلند

تور ایرانگردی

تور گرجستان

تور لبنان

تور آفریقا

تور کشتی کروز

تور قبرس

تور بلغارستان

تور کوالالامپور

تور سنگاپور

تور بالی

تور سوریه

تور عمان

تور طبیعت گردی

تور شیراز

تور قشم

تور کیش

تور مشهد

تور قونیه

تور آنکارا

تور ازمیر

تور کوش آداسی

تور مارماریس

تور بدروم

تور آنتالیا

تور استانبول

تور پوکت پاتایا

تور بانکوک پوکت

تور بانکوک پاتایا

تور هوآهین

تور سامویی

تور پوکت

تور پاتایا

تور بانکوک

 

کانال تلگرام

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
     
     

 
 

اطلاعات گردشگری آنتالیا

تورهای آنتالیا

تور آنتالیا

 

 

دریای مدیترانه مرز طولانی با استان آنتالیا دارد و حاصل آن داشتن بهترین شرایط برای ایجاد هتل ها و پلاژهایی است که مردم و مسافران تور آنتالیا که از اقصی نقاط جهان برای تفریح آمده اند را جای داده و پذیرایی کند. مناطق ساحلی که در غرب و شرق شهر واقعند پوشیده شده از انواع هتلهایی که از درجه سه تا 5 را نشکیل می دهند و فاصله زیادی تا شهر و فرودگاه ندارند بجز سواحل غربی که حدود 48 تا 50 کیلومتر را باید طی کرد تا به محل اقامت رسید.
300 روز هوای آفتابی بیشتر طول سال را نوید سفر می دهد. مسافران تور آنتالیا اکثرا از مناطق سردسیر و آنهاییکه از داشتن آفتاب گرم محرومند و نیاز به سپری کردن ساعاتی در این هوا دارند تشکیل داده و گروه زیادی نیز از ایران با تور به آنتالیا سفر می کنند. در موسم سفر انواع تور آن در معرض دید قرار گرفته و رقابت فروش به تناسب درخواست به اوج می رسد.
کشش تور آنتالیا گاهی سوداگران را نیز به میدان می کشاند و از ترفند فروش ارزان تور مسافران را دچار زحمت و پرداخت هزینه دو برابر می کند لذا در خرید تور دقت کافی باید کرد و از هر قیمت پایین بدون دلیل پرهیز کرد مگر اینکه فروشنده تور مورد وثوق بوده و سابقه خرید را داشته و اطمینان به صحت گفتار و کردار او حاصل شده باشد.
تور عرضه شده معمولا 6 شب است و بهترین زمان پرواز تا 8 صبح پیشنهاد می گردد و چون زودتر از ساعت 2 بعداز ظهر اتاق به شما تحویل نخواهد شد تا زمان رسیدن به هتل با کمی انتظار به سرعت وارد اتاق خود خواهید شد و پرواز زودتر انتظار بیشتری برای شما ایجاد می کند که عامل اذیت و خستگی خواهد شد.
تور آنتالیا در طول سال با عناوین تور بهاری ف تور تابستانی ، تور پاییزی و به ندرت تور زمستانی عرضه می گردد و پر واضح است عرضه تور نوروز هر سال با هتل های مختلف پیشنهاد خواهد شد. در تور نوروزی تفریحات دریایی بیشتر است تا آبی و بدلیل معندل بودن هوا در دریا نمی توان رفت و فقط از طبیعت آن می شود لذت کافی برد.
منطقه ساحلی به دو بخش شرقی و غربی تقسیم مس شود در قسمت شرق منطقه لارا که نزدیک ترین فاصله تا فرودگاه را داشته و در میان مسافران اولین گزینه انتخاب تور خواهد بود گرچه هتل های لارا بیشتر 5 ستاره بوده و هزینه بالایی دارند. منطقه دوم کوندو نام دارد و به تعداد انگشتان یک دست هتل داشته و شرایط آن با لارا تفاوت چندانی ندارد. منطقه بلک دورترین فاصله تا فرودگاه را در بخش شرقی داشته ولی دارای موقعیت طبیعی و مکان های تفریحی بیشتری است و تور در این منطقه تقریبا لاکچری به حساب می آید. هتل های در بلک 5 ستاره و از نظر خدمات در بهترین درجه قرار دارند. منطقه کمر در غرب واقع شده و حدود 50 کیلمتر ترانسفر در خط ساحلی دارد. تور در منطقه کمر از لحاظی دارای درخواست کمتری است ولی در ایم ناحیه انواع هتل در درجه های مختلف را می توان یافت. سواحل کمر به برافراشته شدن پرچم آبی اتحادیه اروپا در سواحل خود بسیار افتخار می کند. این پرچم نشانه سلامت و استاندارد اتحادیه اروپاست.

چرا تور آنتالیا
سفرهای خارجی به دلایل مختلف مورد پسند گردشگران قرار می گیرد و شرایط سفر باعث تعدد اینگونه مسافرتها شده و شاید در طول سال به دفعات انجام شود. در وحله اول وجود جاذبه هایی است که در مقصد وجود داشته و مسافر در مبداء از آن بی بهره و یا کم بهره است. دوم هزینه ای که باید پرداخت و به سفر رفت حال این سفر با تور باشد یا به صورت اختیاری و سوم اینکه زمان مسافرت بگونه ای در نظر گرفته می شود تا وقت گیر و خسته کننده نباشد و چهارم ورود به مقصد مشکل نباشد و براحتی بتوان اجازه ورود گرفت.
با بررسی مطالب بالا به این نتیجه می رسیم که کلیه شرایط برای تور آنتالیا محیا می باشد و به همین دلیل متقاضی مسافرت به ترکیه و کلیه شهرها آسان بوده و طبیعتا خریداران تور آن نیز زیاد می گردد.

مدت پرواز
پرواز به آنتالیا با احتساب فرودگاه امام پنج ساعت و پنجاه دقیقه به طول می انجامد. البته این زمان پرواز مربوط به خطوط هوایی خارجی که بدون توقف باشد محاسبه شده و در صورتی که با پرواز خطوط هوایی داخلی صورت بگیرد یک توقف در یکی از شهرهای ترکیه خواهد داشت و مجموعا 7 ساعت سفر هوایی شما زمان می برد و با احتساب ترانسفر فرودگاهی در زمان خرید تور با نوع پرواز می توانید زمان استقرار در اتاق و هتل را محاسبه نمایید.

فرودگاه آنتالیا
اگر تور شما با پرواز یکی از ایرلاین های ترک باشد معمولا حدود 5 الی 6 صبح به سمت مقصد پرواز کرده و تقریبا 6 ساعت طول مدت پرواز و سوار و پیاده شدن خواهد بود و پس از آن در فرودگاه فرود آمده و با انجام امور پذیرش و گمرکی و تحویل بار می توانید حساب کنید.
فرودگاه تقریبا در بخش شرقی شهر قرار گرفته و از نظر حجم پذیرش مسافر در رده دوازدهم اروپا و در ترکیه رده دوم را بدست آورده است. از فرودگاه تا مراکز مهم شهر اتوبوس و تاکسی در رفت آمد هستند. ظرفیت فرودگاه سالیانه 35 میلیون مسافر است و به اکثرا نقاط دنیا پرواز دارد. مسافران تور ورودی به دلیل ترانسفر فرودگاهی از طرف هتل اقامت مشکل جابجایی نخواهند داشت.

آب و هوای آنتالیا
تور آنتالیا را در هر زمان می توانید خریداری کنید و به سفر بروید ولی با توجه به شرایطی که در آنتالیا وجود دارد بنا به نوع آب و هوا و سلیقه شما قابل تهیه است. آب و هوا در طول 300 روز سال آفتابی و قابل سفر است. بیشترین زمان بارش در پاییز اتفاق می افتد و به همین دلیل تور آنتالیا در فصل پاییز توقف داشته و در اواخر زمستان و در ماه اسفند دوباره شروع می گردد. در فصل سرما به دلیل وزش باد گرم از طرف دریای مدیترانه به خشکی از برودت هوا کاسته می شود و تاکنون کمتر اتفاق افتاده که منطقه دچار یخبندان و سرما شود. اگر برای استفاده از آفتاب و تفریحات آبی سفر رفته و میل به استفاده از دریا را دارید بهترین زمان تابستان با آفتابی گرم و مناسب آبتنی است و ازدهام تور ورودی در این فصل بیشتر از فصلهای دیگر می باشد.

مناطق ساحلی و تور آنتالیا
نواحی ساحلی که تمام مسافران به آنجا می روند در طول مرز آبی ترکیه در استان با دریای مدیترانه متمرکز شده اند. این مراکز عبارتنداز :
تور آنتالیا منطقه لارا : منطقه لارا در شرق شهر و با فاصله 6 کیلومنر قرار گرفته و سرعت پیشرفت آن نادر است. ساحل آن شنی و دریای با موج های کوتاه دوست داشتنی و مورد پسند دریا دوستان می باشد. هتل ها با فاصله ای کوتاه به ردیف در کنار هم و روبه دریا قرار دارند و بصورت اشتراکی از ساحل استفاده می کنند.
متقاضیان هتل در لارا به دلیل ساحل مناسب و نزدیکی به شهر بیشتر است و از اوایل اردیبهشت تا پایان تیر ماه سفر به این منطقه خوب و بعد از آن افزایش رطوبت هوا کمی آزار دهنده می گردد. اکثر هتل های منطقه 5 ستاره و دارای سرویس های تاپ می باشند.
تور آنتالیا منطقه کوندو : کوندو منطقه ای است جنب لارا و بسیار کوچک که تعداد اندکی هتل را در خود جای داده و شرایط کلی آن با لارا تفاوت چندانی ندارد. در واقع سفر به کوندو و یا لارا از نظر موقعیت و امکانات فرقی را قابل اظهار ندارد.
تور آنتالیا منطقه بلک : بلک دورترین منطقه از فرودگاه در بخش شرق آنتالیا بوده ولی از نظر فضای طبیعی و هتل های موجود بهترین سفر را به مسافران خود هدیه می کند. فضای سرسبز ، امکانات تفریحی و مراکز تفریحی آن قابل مقایسه با دیگر نقاط نبوده و هزینه خرید تور آن نیز بیشتر می باشد. رشد و پیشرفت منطقه بلک سرعت زیادی دارد و در دستور کار مسئولان منطقه قرار دارد.
تور آنتالیا با اقامت در هتل های بلک گرچه در ترنسفر فرودگاهی زمانبر خواهد بود ولی مراکز تفریحی و فضای طبیعی موجود در آن جبران زمان رسیدن به هتل را نموده و لذت بیشتری را فراهم خواهد کرد. تفریحات ورزشی و گشت و گذارهای در منطقه تور شما را به یک نوع تور طبیعت گردی تبدیل خواهد کرد که علاوه بر لذت بردن از مسیر سفر به دنیایی طبیعی و زیبا نیز مسافرت می کنید. از جمله این تفریحات ورزشی به سافاری و رفتینگ در رودهای خروشان می توان اشاره کرد.
تور آنتالیا منطقه کمر : کمر در بخش غربی آنتالیا واقع شده و فاصله ای نزدیک به 50 کیلومتر با فرودگاه آنتالیا دارد. این فاصله گرچه زیاد و طولانی است نست به مناطق دیگر ولی محسناتی که منطقه کمر دارد بر طولانی بودن مسیر می ارزد.

 
     
   

انتخاب تور

 
 

مشاهده تور

ایرلاین

تاریخ اجرای تور

مدت تور

قیمت پایه تور

مشخصات تور

               
   
   
     

همراه با شما