کانون جغرافی ایران

 

کانون جاذبه ایران

 

کانون تصویر ایران

 

کانون هنر ایران

 

کانون خبر ایران

 

کانون تفریح ایران

 

کانون سفر ایران

 

کانون تور ایران

 
 

ارتباط با کانون

   

مسابقه

تفریح و سرگرمی

کانون تفریح ایران

 
 

درباره کانون گردشگران

 
 

کانال تلگرام کانون

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
 

روابط عمومی 09216383755

 
 

گردشگری فقط به معنای مسافرت و سفر از مکانی به مکان دیگر نیست. گردشگری از آن جهت مورد توجه است که روح آدمی را جلا داده و روحیه را عوض می کند. پس هرچه که باعث تغییر روحیه شده و انسان را شاد کند در گروه گردشگری قرار می گیرد. تفریح بطور کلی لازمه یک زندگی است و در هر زمان می تواند نوعی از تفریح مورد استفاده قرار گیرد.
حتی دید و بازدید هم نوعی تفریح است که باعث تقویت روابط و تازه شدن حال و هوا می گردد. در شهری که زندگی می کنیم انواع تفریح در دور بر ما وجود دارد فقط باید خودمان یاد بگیریم که چگونه از آن برای تغییر زندگی یکنواخت استفاده کنیم.

برای داشتن اوقات خوش که نیاز زندگی ماشینی امروز است باید حس یافتن و ایجاد شرایط تفریح و سرگرمی بود و بطور کلی باید این خصیصه را در خود پرورش داد و با هر وسیله ای برنامه ای مفرح برای خود و خانواده ایجاد کرده و امکان توازن روحی و روانی را برقرار کرد.
سلیقه من و شما هر جور که باشد باید با خانواده همراه شویم و اگر جمع تصمیمی گرفت به نظر آنها احترام گذاشته و همراهشان باشیم و نهایتا اسباب ایجاد سرگرمی و تفریح را سرعت داده و چوب لای چرخ آن نگذاریم.

بسیاری از مشکلات تفریحی خانواده ها تفاوت سن و سال و نظرهاست و معمولا جوان ها در همه جا خود را محق می دانند و بر عقاید خود پافشاری می کنند و اگر ما بزرگترها کمی به عقب برگردیم خواهیم دید که ما نیز در زمانی در جایگاه کنونی آنها بودیم و نظرات آنها با تغییر زمانی مانند نظرات ما بوده و شاید به حرف ما در جوانی اهمیتی داده نشده ولی ما این روش را کنار می گذاریم و با جوانانمان همراه می شویم. پس بیایید وارد دنیای تفریح و سرگرمی شویم و از آنها لذت ببریم.

 
     
     
     

همراه با کانون

 
 
 

   
 
 
 

سرگرمی و تفریحات سالم

 
 

تهران گردی
تهران شهر شلوغی است و گاهی این خستگی و شلوغی بر اعصاب و روان ما اثر منفی می گذارد. آلودگی های مختلف در شهرهای بزرگ وجود دارد و علاوه بر آلودگی تنفسی ، صوتی و ... نیز مزید بر آن می گردد
در کنار تمام این مشکلات این شهر شلوغ امکاناتی نیز دارد که می توان در آخر هر هفته و یا در میانه هفته از آنها بهره برد و استراحتی کرد تا روحیه ها عوض و تعادل نیز برقرار گردد.  با ما همراه شوید.

   

 

شیراز گردی
شیراز شهر هنر و شعر و ادب است و تمدن پارسی را در دل خود به یادگار دارد و شعرایی حافظ و سعدی علاوه بر آثار باستانی نگینی بر شهر شیراز و استان فارس شهرت شهر را دو چندان می نماید.
شهر شیراز از مهمترین شهرهای گردشگری ایران به شمار می رود و گردشگر از تمام دنیا به سمت آن سرازیرند. کمتر کسی را در ایران می توان یافت که به دیدار آن و خواجه حافظ و سعدی نرفته باشد.

   

 
 

برگزیده های سفرهای جاده ای

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تورهای فصل ، تاپ تورز