تهرانگردی بخشی از گردشگری است که با مراکز تفریحی و سرگرم کننده بسیاری می توان اوقات خوشی را فراهم کرد. با ما تهرانگردی کنید.

 

کانون جغرافی ایران

 

کانون جاذبه ایران

 

کانون تصویر ایران

 

کانون هنر ایران

 

کانون خبر ایران

 

کانون تفریح ایران

 

کانون سفر ایران

 

کانون تور ایران

 
 

ارتباط با کانون

   

معرفی مراکز تفریحی تهران

تفریح و سرگرمی

تهرانگردی

 
 

کانال تلگرام کانون

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
 

روابط عمومی 09216383755

 
 

تهرانگردی از سرگرمی های بسیاری از خانواده های تهرانی است. تهرانگردی به معنای بیهوده و بی هدف چرخیدن در شهر شلوغی مانند تهران نیست. تهرانگردی خلاصه بزرگی و وسعت شهر است که در آن می توان انواع سرگرمی های سالم را یافت و دمی و ساعتی را کنار خانواده گذراند. تهرانگردی در طول هفته به ساعات بعداز ظهر منتهی شده زمانی که مرد خانواده از کار برگشته ، دیگر اعضای خانواده از دانشگاه و یا هر مشغله دیگر برگشته اند و ساعاتی را به دور هم بودن می گذرانند. تهرانگردی آنقدر منابع دارد که می تواند کل روزهای هر هفته را پر کند. مراگز پذیرایی ، کافی شاپها ، فست فودها ، پارکها و ... همه می توانند تهرانگردی شما را تکمیل و پر کند.
رفتن به سینما در طول هفته یکی از تفریح های مهم مردم تهران است که در طول سال و در هر فصلی ممکن و سرگرم کتتده می باشد و در فصلهای دیگر مانند تابستان که روزها بلندتر می شود پارک ها را نیز به این تهرانگردی اضافه می شود کرد و علاوه بر سینما انواع تاتر و نمایش های زنده بسیار خوب می تواند اوقات فراغت را پر نماید.
وجود موزه ها و باشگاههای ورزشی مانند تیراندازی ، شنا ، اسب سواری و شهرهای بازی مورد توجه کودکان بوده و تعطیلات آخر هفته را به خود اختصاص می دهد.
جمعه ها حال و هوای کوههای دربند و تله کابین توچال با روزهای دیگر متفاوت می شود و کوهنوردی عادت بسیاری از تهرانی ها شده و صبح زود به راه افتاده و تا ظهر برمی گردند. مسیرهایی مانند فشم و لواسان نیز روزهای آخر هفته سفره طبیعی خود را به روی مسافران تهرانی می گستراند تا کمی از فشار سخت زندگی ماشینی بکاهد.
تهرانگردی خود به تنهایی یک هنر است و اینکه بدانید برای گردش به کجای شهر بروید و بتوانید برنامه ریزی کنید تا از امکانات موجود با تمام شرایط سخت شهری و نیز مشکلات مخصوص به خود استفاده بهینه نموده و در فرصت های مناسب راهی را بیابید تا شبی را یا روزی را و یا حتی ساعاتی را در کنار خانواده به خوبی و خوشی بگذرانید. ما هم تا آنجاییکه بتوانیم با شما همراه خواهیم شد.

 
     
     
     

همراه با کانون

 
 
 

   
 
 
 
محله های تهران و منابع آنها
 
 

تهرانگردی در تهرانپارس
تهرانپارس منطقه ای در شرق تهران و در دو منطقه 8 و 4 شهرداری با مرز اتوبان رسالت قرار دارد. قسمت شمالی اتوبان رسالت به سمت و جهت شمال مربوط به منطقه 4 و قسمت جنوبی آن به سمت جنوب به شهرداری منطقه 8 مربوط می گردد.
تهرانپارس از شرق به اول جاده هراز و از شمال به جاده لواسانات و نیز رودبار قصران منتهی می گردد.
منطقه تهرانپارس در همسایگی نارمک قرار گرفته و اتوبان شهید باقری مرز میان این دو محله می باشد. می گویند قدمت تهرانپارس از سال 1300 هجری شمسی می باشد.

   

 
 

برگزیده های سفرهای جاده ای

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تورهای فصل ، تاپ تورز