تور نوروز 96

تور لحظه آخری

تور ارمنستان

تور اندونزی

تور سریلانکا

تور دبی

تور روسیه

تور مالدیو

تور چین

تور هند

تور اروپا

تور ترکیه

تور مالزی

تور تایلند

تور ایرانگردی

تور گرجستان

تور لبنان

تور آفریقا

تور کشتی کروز

تور قبرس

تور بلغارستان

تور کوالالامپور

تور سنگاپور

تور بالی

تور سوریه

تور عمان

تور طبیعت گردی

تور شیراز

تور قشم

تور کیش

تور مشهد

تور قونیه

تور آنکارا

تور ازمیر

تور کوش آداسی

تور مارماریس

تور بدروم

تور آنتالیا

تور استانبول

تور پوکت پاتایا

تور بانکوک پوکت

تور بانکوک پاتایا

تور هوآهین

تور سامویی

تور پوکت

تور پاتایا

تور بانکوک

 
 

کانال تلگرام

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
 
 

اطلاعات تور اروپا

تورهای اروپا

تور اروپا

 

 

تور اروپا سفر به یک مسیر ثابت نیست بلکه سفری است به بیش از 50 کشور با آداب و رسوم و فرهنگ و جاذبه های مخصوص به خود و در یک سفر نمی توان به همه آنها یک جا دست یافت. شرق تا غرب و جنوب تا شمال آن گویش ها ، آب و هوا و جاذبه بسیار تفاوت دارد و هریک در دل خود رازها و شنیدنیهای شنیدنی می گوید.
تور اروپا را در واقع باید یک سفر لاکچری دانست و گرچه پر هزینه است ولی ارزشمند و فراموش نشدنی است. قاره سبز سعی در یکی شدن دارد و چند سال اخیر اتحادیه ای شکل گرفته ولی هنوز تمامی کشورها به عضویت آن در نیامده و بعضی از آنها نیز سعی در یرون رفت از اتحادیه را دارند. ورود به هر کشور در قاره اگر کشور عضو باشد ویزای متحد یا همان شینگن را نیاز دارد و در صورت دریافت گردشگران می توانند به تمام کشورها که عضویت را قبول کرده اند سفر کنند.
پول اتحادیه یورو نام دارد و اعضاء پول های ملی خود را با این پول جدید تعویض نموده و در اقتصاد خود استفاده می نمایند. در حال حاضر یورو در بسیاری از معاملات بین المللی در کنار دلار در حال رقابت است و جایگاه ویژه ای پیدا نموده است.
گردش در بعضی از مسیرها دارای توان و پتانسیل جذب توریست بالایی است و رتبه خوبی نیز در این صنعت بدست آورده و توانسته سالانه آمار خوبی از گردشگران را به سمت خود جذب نماید. فرانسه از جمله کشورهای موفق در صنعت گردشگری است.
پتانسیل خدمات توریست در تمام کشورها یکسان نیست و فرهنگ و توانایی چذب گردشگر در تعداد معدودی از آنها میسر است و با اینکه از نظر موقعیت جغرافیایی و شرایط اقلیمی دارای جاذبه مناسبی هستند اما امکان ارائه سرویس مناسب در حد محدودی را دارا بوده و به همین دلیل کشورهایی مانند فرانسه ، ایتالیا ، انگلستان و آلمان را در زمره پرترددترین آنها می توان به حساب آورده و در نگاهی گذرا خواهیم دید که در اکثر مواقع گوی سبقت را از دیگر کشورها ربوده اند ولی با این حال کم و بیش سفر به دیگر کشورها جریان دارد.


 

 
 
 

انتخاب تور

 
 

شماره تماس

ایرلاین

کودک بدون تخت

کودک با تخت

یک تخته

دو تخته هرنفر

اقامت

مشخصات هتل

مشخصات تور و مجری

تاریخ تور

 
 

87708

ایران ایر

4290000

6690000

9990000

7490000

7 شب

Renassance Paris
4 ستاره  B.B

تور فرانسه
پارس پالاد

22 بهمن

 
 

87708

ایران ایر

4290000

6690000

9990000

7490000

7 شب

Renassance Paris
4 ستاره  B.B

تور فرانسه
پارس پالاد

29 بهمن

 
 
تور ترکیبی اروپا
 
 

44092948

ایران ایر

4950000

7450000

9450000

7500000

5 شب

no name Rome
no name paris
4
ستاره  B.B

تور هلند فرانسه
برسام سیر

29 اسفند

 
 

88198266

پکاسوس

3490000
1890 ure +

3490000
2690 ure +

3690000
4190 ure +

3690000
2890 ure +

9 شب

no name hotels
4
ستاره  B.B

تور ایتالیا فرانسه اسپانیا
رامیار گشت

26 اسفند

 
 
اطلاعات تور اروپا
 
   

معرفی مسیرهای تور اروپا
تور اروپا دارای مسیرهای مختلفی است که هریک دارای جاذبه های مخصوص به خود است. هر یک از کشورهای اروپایی نظر توریست ها و گردشگران بخصوصی را به خود جلب نموده و آنها را به سمت خود می کشانند. در زیر مسیرهای مختلف را توضیح می دهیم.
تور فرانسه
تور فرانسه خواستگاه بسیاری از گردشگران دنیا حتی اروپایی است. فرانسه توانسته رتبه اول ورود تور را در قاره به خود اختصاص دهد و در زمره کشورهای پرتردد و معروف جهان قرار گیرد. سالیانه میلیون ها نفر از سراسر دنیا خصوصا کشورهای عربی به فرانسه سفر کرده و از دیگر کشورهای آسیایی مقدار متنابهی مسافر این کشور می باشند.
پاریس پایتخت فرانسه دارای تور مستقیم از طرف آژانس های مسافرتی بوده و بیشترین جاذبه را در کشور دارد. آب و هوای مدیترانه ای و اقیانوسی در جنوب کشور تابستانی گرم و زمستانی معتدل همراه با باران دارد و بالاترین ورود تور در تابستان و مسافران کشورهای سردسیر به آن می باشد.
آمار سال 1998 نشاندهنده ورود 70 میلیون گردشگر بوده که از نظر رتبه بالاترین در اروپا حتی از آمریکا بوده است.
تور ایتالیا
تور ایتالیا مسیری پرتردد و پرجاذبه در بین کشورهای قاره می باشد. ایتالیا با پیشینه باستانی و فرهنگی خود توانسته جایگاهی مناسب در بخش توریسم برای خود ایجاد نماید. شهرهای متعدد گردشگری آن و برج معروف پیزا یادآور قدمت فراموش نشدنی ایتالیا بوده و سفرها و حضور گردشگران جاذبه آن را نشان می دهد. تور رم ایتالیا در بین دیگر مسیرها ورودی خوبی به ایتالیا دارد. از آنجاییکه تور اروپا معمولا بصورت ترکیبی و بازدید از چند کشور صورت می گیرد در این نوع تور مسیر ایتالیا بع عنوان یکی از مهمترین مسیرها در نظر گرفته می شود و بازدید از آثار باستانی آن جذابیت خاصی به آن می بخشد. ویزای ورود به این کشور مثل دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا شینگن و واحد پول آن یورو می باشد.
تور آلمان

تور اتریش
 

 
   
   
     
     
     

بخوانید و بدانید

 

مسافرت با چادر مسافرتی

 

خرید بلیط هواپیما

 

نظر گردشگران خارجی درباره ایران

 

گردش در باداب سورت

 

گرم کردن بی خطر چادر مسافرتی

 

آموزش مسیریابی با گوگل مپ