تور نوروز 96

تور لحظه آخری

تور ارمنستان

تور اندونزی

تور سریلانکا

تور دبی

تور روسیه

تور مالدیو

تور چین

تور هند

تور اروپا

تور ترکیه

تور مالزی

تور تایلند

تور ایرانگردی

تور گرجستان

تور لبنان

تور آفریقا

تور کشتی کروز

تور قبرس

تور بلغارستان

تور کوالالامپور

تور سنگاپور

تور بالی

تور سوریه

تور عمان

تور طبیعت گردی

تور شیراز

تور قشم

تور کیش

تور مشهد

تور قونیه

تور آنکارا

تور ازمیر

تور کوش آداسی

تور مارماریس

تور بدروم

تور آنتالیا

تور استانبول

تور پوکت پاتایا

تور بانکوک پوکت

تور بانکوک پاتایا

تور هوآهین

تور سامویی

تور پوکت

تور پاتایا

تور بانکوک

 

کانال تلگرام

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
     
     

 
 

تور سنگاپور

تورهای مالزی سنگاپور

تور مالزی

 

 

تور مالزی بعد از تایلند خواستگاه توریستهای بیشماری از سراسر دنیا بوده و توانسته جایگاه مناسبی در صنعت گردشگری دنیا کسب کند مالزی با جذب تور گردشگری تاثیر مناسبی بر اقتصاد خود داشته و سرمایه گذاران را نیز برای تاسیس شرکت های تجاری فرا خوانده است مالزی بجز تور و سرمایه گذاران خارجی از منابع تولیدی کشاورزی و طبیعی خوبی نیز بهره برده اما درآمد تور گردشگری مقرون به صرفه تر از درآمدهای دیگر آن می باشد.
هرچند مالزی در مقابل تور تایلند ضعیف تر به نظر می آید ولی دو مسئله مهم اسلامی بودن آن که باعث سفر بیشتر مسلمانان می شود و دیگر تور ترکیبی با سنگاپور موقعیت آن را در آسیای جنوب شرقی تثبیت نموده و آنچه از تعداد توریست نیاز دارد وارد کشور می شوند. در طرف دیگر تکیه مالزی بر شهرسازی مدرن و نیز استفاده بهینه از امکانات معماری غربی جاذبه دیگری است که علاوه بر منابع طبیعی دریا و جنگلهای آن حرکت به سوی تقویت تور مالزی را دوچندان کرده است.
بحث گردشگری حلال چندی است که در این کشور قوت گرفته و خصوصا گردشگران عرب در کشورهای اسلامی را مورد هدف قرار داده که خود دلیلی است بر سیاست کلی دولتمردان برای جذب توریسم و افزایش ورود تور و تصمیم جدی بر سیاست ورود گردشگر و از طرف دیگر جاذبه های طبیعی موجود در مالزی عزم دولت را برای رسیدن به اهداف اصلی جدی تر می کند.

چرا تور مالزی؟
کشور مالزی فقط در شمال با تایلند و در جنوب با سنگاپور مرز خشکی دارد و دیگر مناطق مرزی آن که اهم مرزهاست مرز آبی است. این کشور یک کشور مسلمان است که به صورت رسمی در قانون اساسی آن زکز گردیده و بیشترین نفوس آن را مسلمانان تشکیل می دهند.

 
 
   

انتخاب تور

 
 

مشاهده تور

ایرلاین

تاریخ اجرای تور

مدت تور

قیمت پایه تور

مشخصات تور

               
   
   
     

همراه با شما