تور نوروز 96

تور لحظه آخری

تور ارمنستان

تور اندونزی

تور سریلانکا

تور دبی

تور روسیه

تور مالدیو

تور چین

تور هند

تور اروپا

تور ترکیه

تور مالزی

تور تایلند

تور ایرانگردی

تور گرجستان

تور لبنان

تور آفریقا

تور کشتی کروز

تور قبرس

تور بلغارستان

تور کوالالامپور

تور سنگاپور

تور بالی

تور سوریه

تور عمان

تور طبیعت گردی

تور شیراز

تور قشم

تور کیش

تور مشهد

تور قونیه

تور آنکارا

تور ازمیر

تور کوش آداسی

تور مارماریس

تور بدروم

تور آنتالیا

تور استانبول

تور پوکت پاتایا

تور بانکوک پوکت

تور بانکوک پاتایا

تور هوآهین

تور سامویی

تور پوکت

تور پاتایا

تور بانکوک

 
 

کانال تلگرام

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
     
     

 
 

آفر تور

تورهای لحظه آخری

تور لحظه آخری

 

 

تور لحظه آخری یا آفر تور به مجموعه تورهایی گفته می شود که پس از فروش یک پکیج تور با نزدیک شدن به زمان اجرا عامل با درصدی تخفیف آن را به معرض فروش می گذارد. معمولا تعداد نفراتی که می توانند از این نوع تورها استفاده نمایند آنقدر زیاد نیست و شاید به تعداد انگشتان یک دست هم نرسد. واژه تور مزبور با تورهای ارزان بسیار تفاوت داشته و روش عملکرد آنها متفاوت می باشد. گروهی از مسافران اینطور فکر می کنند که اگر تور یک مسیر را خریداری نکرده و صبر نمایند تا زمان تخفیف فرا رسد می توانند ارزانتر به سفر بروند و گاهی این تصور منجر به خرید تور نا مناسب می شود. فروش یک پکیج تور حتما در انتها ختم به فروش با تخفیف نخواهد شد و به ندرت این اتفاق رخ می دهد. لازم به ذکر است امکاناتی که فروشنده تور در حالت عادی ارائه می دهد الزاما نباید در تور تخفیف خورده هم در نظر بگیرد و وی سعی می کند تور خود را با ضرر کمتری به فروش رساند.
بهترین زمان برای خرید تور در زمان عرضه می باشد و اگر منتظر بدست آوردن قیمت پایین تر و یا به عبارتی آفر باشیم باید انتظار نداشتن بعضی از خدمات را نیز داشته باشیم و مسلما آنچه که نصیب ما خواهد شد مورد پسند نمی باشد. تحت هیچ شرایطی نمی توان فروشنده و برگزار کننده یک تور را ملزم به پرداخت ضرر نمود و مسافری که یک تور تخفیف خورده و یا به عبارتی تور لحظه آخری را خریداری می کند آگاه است که شرایط خدمات برابر با حالت عادی نخواهد بود.
حال این سئوال مطرح است چرا باید یک تور تخفیفی به اجبار را بخریم ؟ اجبار منظور فروشنده تور است نه خریدار. زیرا خریدار اجباری در خرید ندارد ولی فروشنده در فروش آن اجبار دارد ولی شخص یا گروهی که سرمایه خود را در خطر انداخته و شرایط سفر را برای بنده و شما فراهم کرده باید ضرر دهد؟ آیا لذت یک مسافر می تواند با ناراحتی یک عامل فراهم شود؟ و آیا رضایت طرفین برای یک معامله شرط نیست؟ البته منظور این کانون تخریب یک گروه خاص نیست ولی شرط عقل در خرید یک تور بموقع خریدن و با فرصت و سنجیده معامله کردن است.
مسیرهای آفری
معمولا مسیرهایی که سفر به آنها نیاز به ویزا ندارد و یا در فرودگاه مقصد ویزای ورود صادر می شود شامل تخفیف می گردد. در این میان در تور ترکیه بیشترین تخیفیف و امکان بروز آن بوجود می آید و به دلیل نزدیکی به ایران و کوتاه بودن مسافت درخواست سفر بالا و آژانس فعال در این نوع تور نیز بسیار زیاد بوده و طبیعتا امکان عرضه بیشتر خواهد بود.
زمان عرضه تور آفری مشخص نیست و در یک لحظه تصمیم گرفته می شود و به متقاضیان عرضه می گردد و در صورت دنبال کردن پرتال ها خریداران به آنها دست خواهند یافت و از طرف به دلیل محدود بودن تعداد به سرعت به فروش رسیده و زمان آن به اتمام خواهد رسید.
 

تفاوت تور آفری و تور لحظه آخری
در سطح دنیا فروش تور آفری مرسوم است ولی وسعت تبلیغ آن مانند ایران نیست. از آنجاییکه بیشتر سیستم فروش ارلی بوکینگ در بین خریداران جا افتاده و با خرید زودتر از موعد قیمتی مناسب بدست می آورند و از جهت دیگر همه آنها می دانند که تور دقیقه 90 بسیاری از امکانات خود را از دست می دهد برای مسافرت بدنبال چنین خریدی نمی روند. در واقع نام این تور نشان دهنده کامل شرایط آن می باشد و واضح است یک آژانس مسافرتی در حالی که روی فروش یک خدمات دچار ضرر می گردد سعی در پایین آوردن میزان آن شود ولی در ایران مسافران تور ارزان می خواهند و با خدمات کامل که چنین شرایطی در هیچ زمانی اتفاق نخواهد افتاد.
تور آفری در واقع در شرایطی که یک پکیج به سود رسیده و با تخفیف فروشنده دچار ضرر نمی گردد به مسافران عرضه شده و شامل کسر خدمات نمی گردد.

 
     
       
 

مشاهده

ایرلاین

تاریخ اجرای

مدت

قیمت پایه

مشخصات تور

 
   
   
     

همراه با شما