سفر و حفظ محیط زیست

سفر در چهار فصل

ما به مسافرت می رویم

روایت سفر

تعطیلات بعدی

لوازم مسافرتی

اقامت در سفر

به کجا سفر کنیم؟

انواع سفر

با بخش های مختلف کانون گردشگران ایران سفر کنید به دنیای ناشناخته ها و اوقات خوش و سرگرم کننده همراه با اندوخته های علمی را تجربه کنید

 

کانون جغرافی ایران

 

کانون جاذبه ایران

 

کانون تصویر ایران

 

کانون هنر ایران

 

کانون خبر ایران

 

کانون تفریح ایران

 

کانون سفر ایران

 

کانون تور ایران

 
 

ارتباط با کانون

 

سفر با خودرو

سفر با تور مسافرتی

کانون سفر ایران

 
 

درباره کانون گردشگران

 
 

کانال تلگرام کانون

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
 

روابط عمومی 09216383755

 
 

کانون سفر گزینه ای است برای آشنایی با روش ها و استانداردهای انواع مسافرت داخلی و خارجی که می تواند شما را در انتخاب نوع سفر یاری کرده و راهها و روشهای مختلف در انواع مسافرتها و گردشگریهای تمام فصول را نقد و بررسی نماید. انجام سفر با دیدگان باز و برنامه ریزی مناسب بهترین و مهمترین فاکتور برای داشتن اوقات خوب در مسافرت است. در مسافرت با تور دانسته های اولیه در انتخاب مسیر ، محل اقامت ، وسیله سفر و مهمتر از همه انتخاب بانی مناسب و خوش نام که بتواند اجرای خوب داشته باشد تضمین مسافرتی آسوده و با امنیت بالا خواهد بود.
در سفرهای جاده ای آنچه که متضمن داشتن شرایط خوب و مناسبی برای خود و همراهان باشد دانسته های همه اعضای خانواده بوده و داشتن مشارکت مفید و از روی فکر و برنامه، دلپذیرترین شرایط را برای همسفران ایجاد می نماید. در این مبحث از دو دیدگاه به مقوله سفر خواهیم پرداخت و ضمن آشنایی با انواع سفرهای برون مرزی و شناخت نقاط مثبت و منفی مسیرهای مختلف تمرکزی عمیق بر سفرهای داخلی نموده و با ارائه برنامه های مختلف گردشگری داخلی که هم می تواند از طریق تورهای مسافرتی بوده و هم اینکه از طریق حرکتهای شخصی و به روش خصوصی اجرا شود راهکارهای مختلفی پیشنهاد می گردد. بخش طبیعت گردی داخلی آیتمی است که در رتبه نخست بررسی های این بخش قرار داشته و طی آن آموزش های مختلف نیز تقدیم خواهد شد. در قسمت طبیعت گردی آموزش مفصلی در مورد سفر و اقامت در چادرهای مسافرتی خواهیم داشت و روشهای مختلف را درباره مواجهه با مشکلات در این نوع سفرها تدریس خواهیم نمود تا در عرصه گردشگری داخلی مورد استفاده قرار گیرد.
سفرهای داخلی مبحث بسیار مهمی است و شامل تمامی افراد جامعه می شود و درصد افرادی که با خودروی شخصی به مسافرت می روند از استفاده کنندگان تور بالاتر است و بررسی هر دو آیتم در این بخش الزامی خواهد بود.

 

 
   
     
     

همراه با کانون

 
 

تعطیلات بعدی
پیشنهاد برای سفر در
تعطیلات پیش رو

 
 
 

گزیده های کانون سفر ایران

 
 
 

انواع سفر
سفر به طور کلی بنا به نوع هدف گوناگونی خاص خود را دارد مسافران به دلیل و اهداف مختلف به سفر می روند. ولی در حالت کلی جابجایی از یک نقطه و به نقطه دیگر رفتن را با هر هدفی سفر می نامند.
سفر باعث استفاده از امکانات متعددی می گردد و همین اصل باعث اهداء رونق به مقصد گردیده و افزایش آن شکوفایی اقتصادی را همراه دارد.

   

 

به کجا سفر کنیم؟
سفر واژه ای دل انگیز و پر از هیجان است ولی اجرای آن و انتخاب مقصد خوبی که خاطره اجرای آن را همیشگی کند بسیار مهم و اثر گذار است.
مسافرت داخلی یا خارجی وقت و زمان خود را می طلبد و اگر ندانیم کی و کجا به مسافرت برویم اطمینان از لذت بردن آنرا نیز نباید داشته باشیم. بهتر است در وحله اول بدانیم به کجا می خواهیم برویم و چه زمانی را انتخاب می کنیم.

   

 
 

برگزیده های گردشگری

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تورهای فصل ، تاپ تورز