آخرین بروز رسانی : 15 تیر ماه 1395 ساعت 12

09108361063

برای آگاهی از اطلاعات تور مسافرتی به کانال ما بپیوندید

 
   

                 

وقتی امام رضا تو را بطلبد اسباب سفرت و امکانات رفتن فراهم می شود و دل را در گرو می گذاری و با اینکه بارها به حرمش شرفیاب شده ای باز مشتاق تر از اولین بار خواهی بود

 
 
 

معرفی آژانس های مسافرتی

     
     
     
     

 
 

سفر به مشهد و زیارت امام رضا (ع)

 
 

ششم مهرماه سال 95 روز پرواز مادر عزیزم به سوی پروردگار و خالق یکتا بود و درد سنگینی قلبم را آزار می داد. عزیزی را از دست داده بودم که سالها با او عاشقانه زندگی کرده و علاوه بر اینکه مقام والای مادری داشت عضوی از خانواده کوچکم بود و خانه را بدون او نمی توانستم به تصویر بکشم . بعد از فوت پدر که او نیز مانند کوهی استواری خانه ام را با وجودش تضمین می کرد دلخوش خدمتگذاری مادر پیرم بودم و تازه درک کرده بودم که وجودش چقدر تسلی حجرت پدر شده بود.

در طول حیات پس از پدر عشق برایم معنا شده بود و سلول های وجودم سرشار از مهر و عشق شده بود و او نیز از در کنار او بودنم آرامش و امنیت را حس می کرد. اما این عشق بازی پایان یافت و او به سوی معبودش شتافت و معشوقه رفت و عاشق وا ماند. حجران او ضربه ای بر فضای آرام خانه زد و دیگر این خانه آن لطف سابق را نداشت.

بغض یارم شد و گوشه گوشه خانه خاطره. خاطراتی که در طول زندگی برایم ساخته شده بود و نمی توانست از ذهنم بیرون رود. مادر با رفتن خود خاطرات پدرم را نیز زنده کرده بود و توان هر گونه فعالیتی را از من گرفته بود. گرچه کهنسال بود ولی به معنی واقعی برکت بود و این برکت پس از فوتش بر من آشکار گردید.

دلم می خواست به کسی و به جایی پناه ببرم تا روحی تازه کنم و بغضی بترکانم و دلی سبک کنم و علاوه بر آن برای مسافر تازه سفر کرده خود کاری کنم که نوری در دلم روشن شد و امام رحمت قلبم را روشن کرد و مرا طلب کرد. دعوتی عاشقانه و به دل. نایب الزیاره مادر شدم 

 
     
 

صبح روز دوشنبه 19 مهر 95 بعد از اقامه نماز صبح به سمت مشهد مقدس با خودروی سواری حرکت کردیم و طبق عادت همیشگی صبح در زمانی که احساس می کردیم هنوز بسیاری از مسافران حرکت خود را آغاز نکرده اند براه افتادیم. بر اساس نقشه خوانی گوگل مپ پیش بینی کرده بودیم که 11 ساعت حرکت بی وقفه خواهیم داشت و علاوه بر زمان استراحت و ناهار و نماز نهایتا 15 ساعته به مقصد خواهیم رسید و آنچه که در نظر نگرفته بودیم خیل عاشقانی بود که قصد داشتند روز تاسوعا و عاشورا را در بارگاه ملکوتی امام هشتم به عزاداری شهید کربلا بگذرانند و دیگر همراهان ما در جاده نیز مانند ما اینگونه فکر و برنامه ریزی کرده بودند و این موج با ساکنین محده آغازین جاده تا شریف آباد گره خود و ساعتی را از برنامه عقب ماندیم و خلاصه به مسیر روان حرکت رسیدیم.
جاده بر اساس ساختار امنی که داشت حرکت مرتبی را برای خودروها ایجاد نموده بود و قوانین سخت و حساب شده میزان حداکثر سرعت نظم خاصی بدون دغدغه برای خودروها فراهم نموده بود.

 
     
     
     
     
     

همراه با شما

 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
       

لینکهای مفید