آخرین بروز رسانی : 15 تیر ماه 1395 ساعت 12

 

ساعت ایران

09108361063

برای آگاهی از اطلاعات تور مسافرتی به کانال ما بپیوندید

   

                 

این صفحه به نیت پدر و مادر مرحوم نگارنده ایجاد گردیده و اگر ثوابی نصیب گردد به روح آن دو مرحوم هدیه می گردد. اگر مورد قبول بازدید گنندگان گرامی واقع شد آنها را فاتحه ای هدیه دهید.

 
 
 

معرفی آژانس های مسافرتی

     
     
     
     

 
 

سفر در مسیر عشق ، زیارت امام رضا (ع)

 
 

زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم علی ابن موسی الرضا مقصدی است که کمتر کسی یافت می شود علاقه به رفتن نداشته و یا به عبارتی در طول عمر خود نرفته باشد. زیارت امام هشتم از جمله آدابی است که مورد احترام و تاکید شیعیان جهان بوده و ارادت اهل تسنن نیز به این امام کم نیوده و بارها در فضایی روحانی او دیده شده و به زیارت او رفته اند.

از فضیلت زیارت امام هشتم بسیار گفته شده و در کتب ادعیه زیارت نامه آن حضرت موجود است اما آنچه در بین تمامی اهل معرفت متحد است زیارت به دل است و اگر به دل به پابوسی آن حضرت بروید یقین بی بهره باز نخواهید گشت و آن زمان که دل مملو از گرفتگی و قصه شد به زیارتی می توان آنها را از دل زدود و سبک شد.

یقین حاصل است که در آن فضای معنوی و مملو از موج های مثبت که به خدا نزدیکتر شده و شفاعت امام هشتم راههای توبه و زدودگی دل را از زنگار روزگار سهل تر می کند و آرامش که نیاز اصلی بشر است براحتی بدست می آید.
می گویند اگر به زیارت ثامن الائمه رفتی بدان که او تو را طلبیده و دعوتت کرده تا به آن فضا بروی. پس حال که مورد توجه قرار گرفته ای از این موقعیت کمال استفاده را ببر و بکوش تا دست پر برگردی و توشه ای برای خود به سوغات ببری و توجه داشته باش پیامبر اکرم فرمود:

پاره تن من در خراسان دفن خواهد شد. هیچ گرفتار و گنه کاری اورا زیارت نکند جز اینکه خداوند گرفتاری او را برطرف سازد و گناهانش را ببخشاید

 
     
 

سفری زیارتی به مشهد  (19 مهر 95)
در پی ضایعه پرواز ملکوتی مادر زحمتکشیده و زجر کشیدی خود مانند تمام مادران پر مهر و محبت ایرانی که مصداق بارز فرشتگان روی زمینند عزم سفر به بارگاه ملکوتی امام هشتم و درخواست شفاعت این فرشته زمینی داشتم و هزار بار شکر که آن امام همام راه را برایمان هموار کرد و بطور دلنشینی از گروه عاشقش پذیرایی کرد که هیچگاه فراموش شدنی نیست.

   
     
     
     
     
     

همراه با شما

 
 

برگزیده های سفرهای جاده ای

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       
       

لینکهای مفید