این صفحه به نیت پدر و مادر مرحوم نگارنده ایجاد گردیده و اگر ثوابی نصیب گردد به روح آن دو مرحوم هدیه می گردد. اگر مورد قبول بازدید گنندگان گرامی واقع شد آنها را فاتحه ای هدیه دهید.

 

کانون جغرافی ایران

 

کانون جاذبه ایران

 

کانون تصویر ایران

 

کانون هنر ایران

 

کانون خبر ایران

 

کانون تفریح ایران

 

کانون سفر ایران

 

کانون تور ایران

 
 

ارتباط با کانون

   

زیارت امام رضا (ع)

سفر در مسیر عشق

 
 

کانال تلگرام کانون

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
 

روابط عمومی 09216383755

 
 

زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم علی ابن موسی الرضا مقصدی است که کمتر کسی یافت می شود علاقه به رفتن نداشته و یا به عبارتی در طول عمر خود نرفته باشد. زیارت امام هشتم از جمله آدابی است که مورد احترام و تاکید شیعیان جهان بوده و ارادت اهل تسنن نیز به این امام کم نیوده و بارها در فضایی روحانی او دیده شده و به زیارت او رفته اند.

از فضیلت زیارت امام هشتم بسیار گفته شده و در کتب ادعیه زیارت نامه آن حضرت موجود است اما آنچه در بین تمامی اهل معرفت متحد است زیارت به دل است و اگر به دل به پابوسی آن حضرت بروید یقین بی بهره باز نخواهید گشت و آن زمان که دل مملو از گرفتگی و قصه شد به زیارتی می توان آنها را از دل زدود و سبک شد.

یقین حاصل است که در آن فضای معنوی و مملو از موج های مثبت که به خدا نزدیکتر شده و شفاعت امام هشتم راههای توبه و زدودگی دل را از زنگار روزگار سهل تر می کند و آرامش که نیاز اصلی بشر است براحتی بدست می آید.
می گویند اگر به زیارت ثامن الائمه رفتی بدان که او تو را طلبیده و دعوتت کرده تا به آن فضا بروی. پس حال که مورد توجه قرار گرفته ای از این موقعیت کمال استفاده را ببر و بکوش تا دست پر برگردی و توشه ای برای خود به سوغات ببری و توجه داشته باش پیامبر اکرم فرمود:

پاره تن من در خراسان دفن خواهد شد. هیچ گرفتار و گناه کاری اورا زیارت نکند جز اینکه خداوند گرفتاری او را برطرف سازد و گناهانش را ببخشاید

 
     
     
     

همراه با کانون

 
 

سفر به مشهد مقدس
مهر ماه سال 95
داستان سفر

 
 

 

     
 
 

اطلاعات مهم سفر زیارتی مشهد

 
         

   
 
 

جالب و خواندنی از ایران