سفر و حفظ محیط زیست

سفر در چهار فصل

ما به مسافرت می رویم

روایت سفر

تعطیلات بعدی

لوازم مسافرتی

اقامت در سفر

به کجا سفر کنیم؟

انواع سفر

مجموعه روایت های سفرهای داخلی و خارجی در قالب روایت سفر و سفرنامه

 

کانون جغرافی ایران

 

کانون جاذبه ایران

 

کانون تصویر ایران

 

کانون هنر ایران

 

کانون خبر ایران

 

کانون تفریح ایران

 

کانون سفر ایران

 

کانون تور ایران

 
 

ارتباط با کانون

 

روایت سفرهای گردشگری

روایت سفر

سفرنامه

 
 

درباره کانون گردشگران

 
 

کانال تلگرام کانون

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
 

روابط عمومی 09216383755

 
 

جهان زیبایی که خداوند خلق کرده مملو از شگفتیهایی است که هر یک به نوبه خود آموزنده و عبرت انگیز است. این شگفتیها و این جاذبه ها دلیل اصلی میل سفر در وجود انسانهاست و آدمی همیشه به دنبال هیجان و آموختن است و این پهنه گیتی است که می تواند پاسخی برای نیاز بشر باشد. میل به سفر به هر نقطه ای از جهان زمانی قوت می گیرد که گوشه ای از اطلاعات آن به یک گردشگر برسد و حس نیاز تحریک شده و برای او ایجاد هدف نماید. دیده می بیند و دل می خواهد و دلیلی می شود برای آغاز. آغازی برای شناخت و آموختن و کسب تجربه ای با ارزش از فرهنگها ، آداب و رسوم و دیدن منابع طبیعی و باستانی سراسر دنیا.

یکی از این عوامل نگارش سفرنامه یا داستان سفر است و توصیف آنچه که در مسافرت دیده ، شنیده ، لمس کرده و القای احساس من و شما از سیاحتی است که رفته و آن را تجربه کرده ایم. نوع نگارش یک سفرنامه به نحوی باید باشد که خواننده را در آن مکان قرار دهد و حس دلچسبی که به ما دست داده به او نیز انتقال داده و خواننده را به رفتن و تجربه کردن آن وادار سازد. توضیح و توصیف فضای یک منطقه به روش صحیح باعث رونق سفر و تقویت صنعت گردشگری می گردد. این گونه نگارش ها باعث می شود اطلاعات اولیه ای از یک مسیر گردشگری بدست آید و واهمه مسافرت به حداقل ممکن برسد.
ترغیب به سفر به همین عوامل وابسته است و در طی تاریخ نگارش انواع سفرنامه تجربیات بسیاری را به دیگران انتقال داده است و چراغی شده برای روشنایی راه و نیز امیدی برای بهره جستن. پس بیایید جهانگردی کنیم و اول سفر به جهان را با سفر به اقصی نقاط کشورمان آغاز نماییم.
در وحله اول اطراف خود را بشناسیم و بیاموزیم که چه داریم و سپس ره دیگر نقاط جهان به مسافرت بپردازیم.

 
   
     
     

همراه با کانون

 
 
 

   
 
 

روایت های سفرهای داخلی و خارجی