سفر و حفظ محیط زیست

سفر در چهار فصل

ما به مسافرت می رویم

روایت سفر

تعطیلات بعدی

لوازم مسافرتی

اقامت در سفر

به کجا سفر کنیم؟

انواع سفر

کانون سفر ایران مرجع کامل اطلاعات سفر و گردشگری و آموزش سفرهای داخلی و خارجی

 

کانون جغرافی ایران

 

کانون جاذبه ایران

 

کانون تصویر ایران

 

کانون هنر ایران

 

کانون خبر ایران

 

کانون تفریح ایران

 

کانون سفر ایران

 

کانون تور ایران

 
 

ارتباط با کانون

 

اقامت در هتل و چادر

انتخاب محل اقامت در سفر

اقامت در سفر

 
 

درباره کانون گردشگران

 
 

کانال تلگرام کانون

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
 

روابط عمومی 09216383755

 
 

مسافران زمانی که از راه می رسند میل دارند محلی مناسب برای استراحت و اقامت داشته باشند تا بتوانند از مسافرت خود لذت ببرند و از همه مهمتر اینکه قبل از آغاز مسافرت خود دغدغه یافتن مکان مناسب برای اسکان در مقصد را نداشته باشند و این بهترین تفکر برای مسافرت به مکان های نا آشناست.
اسکان بسته به نوع سفر می تواند هتل ، سوئیت ، هتل آپارتمان ، خانه مسافری و یا حتی چادر مسافرتی باشد.  هریک از این مکان ها خود دارای انواع متفاوت است و باز هم بسته به نوع سفر مسافر می تواند متفاوت باشد یعنی اقامت در هتل در بعضی از موارد باید بهترین باشد و در بسیاری از سفرها به هتل درجه بالا نیازی نیست. در همین هتل های با درحه 3 به بالا نیز در برخی سفرها باید علاوه بر کیفیت هتل ، امکاناتی اضافی بر دیگر هتل ها موجود باشد.
بطور کل می توان اینچنین توضیح داد که اگر نوع سفر با محل اقامت در نظر گرفته شده تطابق داشته باشد هم در هزینه و هم در استفاده بهینه از محل اقامت صرفه کافی بوجود خواهد آمد و شاید با یکبار سفر صحیح تجربه ای بدست آید تا در مسافرت های بعدی چراغ راه مناسبی گردد.
شاید کمتر شبکه ای به صورت گسترده به این امر مهم پرداخته باشد ولی کانون گردشگران ایران در جهت گسترش گردشگری بطور کامل به موضوع مهم اسکان در سفرهای گردشگری داخلی و خارجی خواهد پرداخت و ضمن توضیح کامل در نحوه تهیه محل اسکان در مقصد، پیشنهاد خود را نیز ارائه می کند تا بتواند برای مسافرتی شیرین و دلچسب همراه با صرفه اقتصادی و امنیت کامل حرکتی کرده باشد.
تمام بخشهایی که در این صفحه ارائه شده است نیاز همه گردشگران است و به نوعی و در زمانی می تواند جوابگوی نیازهای شما در انواع سفر ها باشد و هرگز نباید اینچنین ادعا کرد که کسی که با تور به سفر می رود هرگز به سفر طبیعت گردی نخواهد رفت و نیازی به اقامت در چادر مسافرتی نخواهد داشت و همچنین یک طبیعت گرد به اقامن در هتل و یا سوئیت نیازمند نمی شود. بنابر این در زمینه اقامت در سفر هر آنچه که یک گردشگر باید بداند خواهیم گفت و امیدواریم در زمان لازم به صورت یک دانش مفید مورد استفاده قرار گیرد. امیدواریم نسبت به مطالعه کامل آنها اقدام و از دانستن همه اطلاعات بهره کافی برده و در زمان مناسب برای داشتن سفر خوب استفاده مناسب را ببرید.

 
   
     
     

همراه با کانون

 
 
 

   
 
 
 

انتخاب اقامت در سفر ، هتل ، سوئیت ، خانه های شخصی

 
 

اقامت در هتل در سفر
هتل در اکثر سفرهای گردشگری انتخاب اول مسافران می باشد. اجاره و گرفتن اتاق با تخت به میزان تعداد نفرات در سفر بطوری که کلیه امکانات رفاهی مانند توالت ، حمام ، تلویزیون ، سروس و نظافت روزانه و لوازم و امکانات بهداشتی از جمله نیازهای مسافران در مکان اقامت بوده و در ازای دریافت این امکانات هزینه متناسب نیز پرداخت می گردد.
نوع سرویس ها و امکانات اضافی به درجه محل اقامت انتخابی بستگی دارد که می تواند شامل وعده های غذایی ، استخر روباز و سرپوشیده و سالن های ورزشی و تفریحی باشد. علاوه بر آن بر اساس زمان تعیین شده در سرویس های هتل نیز تغییراتی در قیمت بوجود خواهد آمد.

   

 

 

     
 
 
 

انتخاب چادر مسافرتی برای اقامت

 
 

سفر با چادر مسافرتی
سفر با چادر مسافرتی روشی است برای اقامت در محیط بکر و طبیعت دست نخورده توسط بشر است