گرم کردن چادر مسافرتی

گرم ماندن در چادر مسافرتی

بهترین چادر مسافرتی

لوازم سفر با چادر مسافرتی

سفر با چادر مسافرتی

لوازم مورد نیاز یک مسافرت جاده ای و یا تور لازمه داشتن اوقات خوب و به یاد ماندنی است

 

کانون جغرافی ایران

 

کانون جاذبه ایران

 

کانون تصویر ایران

 

کانون هنر ایران

 

کانون خبر ایران

 

کانون تفریح ایران

 

کانون سفر ایران

 

کانون تور ایران

 
 

ارتباط با کانون

   

آموزش اقامت در چادر مسافرتی

سفر با چادر مسافرتی

 
 

درباره کانون گردشگران

 
 

کانال تلگرام کانون

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
 

روابط عمومی 09216383755

 
 

سفرهای هیجان انگیز طبیعت گردی خواستگاه بسیاری در بین گردشگران دارد و کمتر کسی را می توان یافت که حتی برای یک صبح تا شب که کمترین زمان حضور در طبیعت است به کوه و دشت و بیابان نزده باشد. ترجیجا تعطیلات آخر هفته مخصوصا در فصلهایی با هوای گرم و متعادل فضاهای طبیعی مملو از افرادی است که برای تفریح و استشمام هوایی پاک به آغوش طبیعت پناه برده اند.
سفر به طبیعت بکر و دست و پنجه نرم کردن با پیشامدهای طبیعی خواسته بسیاری از مردم و مسافرانی است که دل به طبیعت داده و دوست دارند خود را از دیوارهای مکعبی شکل خانه ها و هتل ها برهانند.
سفر با چادر مسافرتی و اقامت در چادر تابع قواعدی است که اگر رعایت شود مطمئن باشید بسیار خاطره انگیزتر از اقامت در هتل و متل و مهمانسرا خواهد بود البته این نوع اقامت در هر جایی میسر نبوده و استفاده از چادر با نوع مسافرت رابطه مستقیم دارد. بطور خلاصه و اجمالی باید گفت اگر شما عاشق این نوع سفر نباشید نه تنها لذت نخواهید برد بلکه با خاطره ای بد و فراموش نشدنی به مبداء خود باز خواهید گشت و نیز اگر رعایت قوانین مهم در استفاده از چادر مسافرتی را نیز نکنید به همین وضع گرفتار خواهید گشت.
سفر با چادر مسافرتی معمولا در محیط هایی انجام می گردد که امکاناتی مانند هتل یا مهمانسرا وجود ندارد و به همین دلیل اقدام به اینگونه مسافرت ها نیازمند تهیه وسائلی است که در طول سفر به آنها نیاز خواهید داشت.
با بررسی موارد استاندارد برای سفرهای طبیعت گردی و اقامت در چادر مسافرتی در وحله اول مروری بر عناوین مهمی که درباره آنها بحث و بررسی خواهیم گرد را عنوان نموده  و در صفحه مربوطه به طور کامل راهکارهای اساسی و ارکان آن را توضیح می دهیم.
توجه به کلیه بخشها الزامی است و با رعایت و برنامه ریزی صحیح سفری به یاد ماندنی را تجربه خواهید کرد. ذکر این مطلب مهم است که هر ابزار و سیله ای که به شما توصیه می گردد بنا به وجود شرایط بالای نیاز خواهد بود

 
     
     
     

همراه با کانون

 
 
 

   
 
 
 

انتخاب اقامت در سفر ، هتل ، سوئیت ، خانه های شخصی

 
 

اگر واقعا علاقه به سفر با چادر مسافرتی دارید
بعضی از مسافرانی که با خودروی خود به مسیرهای طولانی سفر می کنند در نیمه های مسیر و یا در قسمتی از راه برای استراحت و گذراندن شب از چادر استفاده می کنند و این به معنای سفر با چادر مسافرتی نیست. در معنی اگر سفری در طبیعت انجام شود و به مکانی رفته که در منطقه مورد نظر هیچ اقامتگاهی وجود نداشته و بکر بودن و نیز با روبرو شدن با فضایی هیجان انگیز همراه باشد و مسافر قصد ماندن در آن مکان را داشته باشد یک سفر با چادر تلقی شده و در این سفر شرایط خاصی حکم فرما خواهد بود.
آموزش سفر با چادر مسافرتی دقیقا قصد دارد تا شما را به دل طبیعت برده تا از زیبایی های آن لذت ببرید. دلیل کلی و اصلی بوجود آمدن چنین وسیله ای نیز همین است که سفر به نقاط مختلف هموار شده و مسافر مجبور به رفتن به نقاطی بخصوص نباشد. البته دانستن تمام این موارد برای همه دوستداران سفر الزامی است و دانستن بهتر از ندانستن است. با سرفصل های زیر که به صورت جامع تقدیم خواهد شد با ما همراه شوید

 

 

آشنایی با انواع چادرهای مسافرتی
چادرهای مسافرتی انواع مختلفی دارد ولی این تنوع در نوع و زمان استفاده بیشترین تفاوت را از خود نشان می دهد و به هرحال در تولید آنها زیبایی هم مد نظر و توجه قرار می گیرد.
بطور کلی در تهیه وسیله ای مهمی مانند یک چادر که انتظار ایجاد فضایی مناسب برای استراحت از آن دارید باید استاندارهای مختلف و مهم را در نظر گرفته و توجه به اصولی نمایید که در زمان سفر دچار مشکلاتی که از حل آن درمانده خواهید شد نگردید.
در این بخش بطور کامل استانداردهای تهیه و خرید یک چادر مسافرتی را بررسی و در مورد نمونه های موجود در بازار نیز بحث خواهیم کرد

   

 

بهترین مکان برپایی چادر مسافرتی
چادرهای مسافرتی را در هر نقطه ای نمی توان بر پا و ساکن شد. بسته به منطقه های مختلف سفر محلی را که انتخاب می شود باید بررسی کامل نمود و از نظر امنیتی کنترل و مناسبترین نقطه را برگزید.
امنیت در سفرهای با چادر مسافرتی جنبه های زیادی دارد که به هر یک در جای خود باید توجه کرد. امنیت در معنی به امنیت جانی تنها ختم نمی شود.
انتخاب محل مناسب برای در امان بودن از تمام عوامل مخل آسایش و نیز فراهم نمودن شرایط ایجاد آرامش در مسافرت است که باید به آن توجه خاص شود.

   

 

لوازم مورد نیاز سفر با چادر مسافرتی
برای سفر به طبیعت و استفاده از چادر مسافرتی برای اسکان به امکاناتی اولیه نیاز است. در بعضی مواقع هر شخصی می تواند لوازمی را سلیقه ای اضافه کرده و یا امکاناتی که می توان ارزانتر تمام کرد هزینه بیشتری را بپردازد ولی ما قصد داریم با هزینه کم سفری خوب را برای شما فراهم نماییم.
همراه بردن لوازم اضافی گاهی موجب دست و پا گیر و مزاحمت شده و در بسیاری مواقع جلوگیری از توجه به نیازهای واقعی می گردد. بهترین اصل این است که در وحله اول از خود طبیعت و منابع طبیعی استفاده شده و در صورت عدم امکان لوازم اضافی را همراه برد

   

 

گرم ماندن در چادرهای فاقد بخاری
در بسیاری از موارد ممکن است در یک سفر عادی در طول سفر مجبور به توقف و استراحت شبانه شوید و یا ممکن است در جایی اقدام به اقامت نمایید که به ناگاه دچار تغییر وضعیت اب و هوا شده و خود را در شرایطی سرد و پیش بینی نشده ببینید.

در چنین شرایطی می بایست توان مقابله با اوضاع و هوای سرد موجود را داشته باشید.
موارد ساده ای است که با دانستن آنها می توانید یک یا چند روز را در چادری سرد را تحمل نمایید

   

 

گرم کردن بی خطر چادر مسافرتی
فصلهای سرد سال یا محیط های دارای شب های سرد نباید عاملی باشد که شما را از آغوش طبیعت جدا و در خانه ماندگار نماید.
طبیعت فقط در بهار و تابستان زیبا و دوست داشتنی و مفید نیست و پاییز و زمستان هم جاذبه های خوبی را برای سفر ایجاد می نماید.

گرم کردن غیر استاندارد تاکنون جان بسیاری از مردم را در چادرهای مسافرتی گرفته است. توصیه می کنیم تا این بخش را به دقت بخوانید و بهره کافی ببرید.

   

 
 
 

انتخاب چادر مسافرتی برای اقامت

 
 

سفر با چادر مسافرتی
سفر با چادر مسافرتی روشی است برای اقامت در محیط بکر و طبیعت دست نخورده توسط بشر است