گرم کردن چادر مسافرتی

گرم ماندن در چادر مسافرتی

بهترین چادر مسافرتی

لوازم سفر با چادر مسافرتی

سفر با چادر مسافرتی

لوازم مورد نیاز یک مسافرت جاده ای و یا تور لازمه داشتن اوقات خوب و به یاد ماندنی است

 

کانون جغرافی ایران

 

کانون جاذبه ایران

 

کانون تصویر ایران

 

کانون هنر ایران

 

کانون خبر ایران

 

کانون تفریح ایران

 

کانون سفر ایران

 

کانون تور ایران

 
 

ارتباط با کانون

 

اقامت در هتل و چادر

معرفی لوازم مورد نیاز سفر

لوازم سفر با چادر مسافرتی

 
 

درباره کانون گردشگران

 
 

کانال تلگرام کانون

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
 

روابط عمومی 09216383755

 
 

در سفرهای با چادر مسافرتی تدارکات مناسب حرف اول را می زند. اینکه شما قبل از مواجهه با یک نیاز وسیله برطرف کردن آن را همراه داشته باشید نشان از یک مدیریت صحیح در سفر است. در بسیاری از سفرها در صورت احتیاج به وسیله ای می توانید آن را در یک فروشگاه و یا در نقاط دیگر که تهیه کنید ولی در سفرهای طبیعت گردی و در قلب طبیعت دیگر این شرایط برایتان فراهم نیست و این لازمه داشتن یک ذهن خلاق و بررسی نیازهای ممکن از قبل است.

لذا شما برای داشتن سفری مناسب در وحله اول امکانات اولیه را که در هر نوع سفری ممکن است نیاز داشته باشید باید به همراه داشته باشید و در صورت تغییر به نوعی خاص تر سعی کنید آنها را تقویت و پیش بینی لوازم مهمتر را نمایید.

در این بخش ما کلیه نیازهای یک سفر با چادر مسافرتی چند روزه را در شرایط غیر معمول را با وجود سرما برایتان پیشنهاد می کنیم و امیدواریم در صورت صلاحدید آنها را به عنوان یک جعبه ابزار قلمداد نموده و همیشه در صندوق خودروی خود حفظ نمایید و در این شرایط در صورت نیاز به هر دلیل شما می توانید از خانواده و همراهان خود در هر واقعه غیر منتظره ای حفاظت نموده و کامتان همیشه در سفرهای جاده ای شیرین باشد.

تعدادی از امکانات و لوازم سفر در تمام مسافرتها به صورت مشترک مورد نیاز بوده و همراه داشتن آنها اجتناب ناپذیر است و بعضی از لوازم سفر برای سفرهای جاده ای و بعضی دیگر در سفرهای با تور نیاز است که در سفر جاده ای به آنها نیازی نیست.

معرفی و تشریح لوازم به شما کمک می کند تا در موقع لازم از آنها به درستی بهره برده و مورد استفاده قرار دهید.

 

 
     
     
     

همراه با کانون

 
 
 

   
 
 
 

نیازهای اولیه سفر با چادر مسافرتی

 
 

چادر مسافرتی استاندارد
اولین و اصلی ترین عضو این گروه چادر مسافرتی نوع استاندارد است. معمولا چادرهای امروزی از نوع کمجا و سبک اند که در صندوق خودروی شما فضای زیادی را اشغال نمی کند.

در بحث معرفی چادرهای مسافرتی در خصوص رعایت استانداردهای یک محصول مهمی مانند چادر بحث و موارد اصولی تذکر داده شده است و می توانید برای تهیه آن به صفحه مورد نظر مراجعه نمایید.
انتخاب نوع چادر مسافرتی را جدی بگیرید و برای یک سفر امن به این مهم توجه خاص نمایید.