سفر و حفظ محیط زیست

سفر در چهار فصل

ما به مسافرت می رویم

روایت سفر

تعطیلات بعدی

لوازم مسافرتی

اقامت در سفر

به کجا سفر کنیم؟

انواع سفر

بهنرین روشهای برنامه ریزی برای سفرهای گردشگری داخلی و خارجی

 

کانون جغرافی ایران

 

کانون جاذبه ایران

 

کانون تصویر ایران

 

کانون هنر ایران

 

کانون خبر ایران

 

کانون تفریح ایران

 

کانون سفر ایران

 

کانون تور ایران

 
 

ارتباط با کانون

   

روش برنامه ریزی سفر گردشگری

می خواهیم به سفر برویم

 
 

درباره کانون گردشگران

 
 

کانال تلگرام کانون

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
 

روابط عمومی 09216383755

 
 

سفر انواع مختلفی دارد و هر کس گونه ای خاص را می پسندد گروههای مختلف با عقاید مختلف در یک نظر اتفاق دارند و آن هم مسافرت است. بسیار باید سفر کرد و از مواهب الهی لذت برد ولی اینکه به کجا باید رفت و چگونه باید رفت بحثی است جدا و هر گردشگری باید به حس خود رجوع کرده و روشی را انتخاب کند که از آن ارضاء شده و  روحیه تازه کند.
انتخاب مسیر ، وسیله سفر ، محل اقامت و فاکتورهای مهم برای دیدن و گردش از ارکان یک سفر به شمار می رود و برنامه ریزی در مسافرت عاملی فوق العاده مهم و پایه استفاده بهینه از زمان و هزینه است. اکثر سفرها هزینه بالایی دارند و همه توان جوابگویی این هزینه را ندارند و آنهایی که به اینگونه سفرها می روند شاید در طول سال یا چند سال یک بار اقدام به رفتن کنند که می توان سفرهای خارجی را از این جمله به حساب آورد البته یعضی سفرهای داخلی هم از همین گونه به شمار می آیند. ولی از بین همه سفرها آنکه بیشترین مخاطب را دارد و در کمترین زمان ممکن همه راهی می شوند سفرهای داخلی و با خودروی شخصی است که در بعضی مواقع این نوع هم از هزینه های بالایی بنا انتخاب فاکتورهایی که گفته شد برخوردار می شود.
در اغلب کشورهایی که دارای فضای طبیعی مناسبی هستند مردم به تفرجگاههای مختلف رفته و شاید چندین روز را در آن سپری می کنند. استفاده از کاروان ها و چادرها بسیار مرسوم است و لذت حضور در طبیعت به این شکل مورد پسند آنان قرار گرفته و متواتر به رفتن اقدام می کنند. البته معذوراتی که ما ایرانیان داریم و فرهنگ ما بر آنها و رعایت آنها پافشاری دارد آنها ندارند و اصلا به آنها پایبند نیستند و به همین دلیل است که نمی توان در مقام مقایسه در آمد ولی می شود این آداب را در سفرهایی از این دسته داشت و همه اصول را هم برای حفظ شان و مقام آدمی راه حلی یافت تا بتوان از سفرهایی خاطره انگیز و مناسب بهره جست.
ما می خواهیم به مسافرت برویم و تمام مشکلاتی که ممکن است برایمان بوجود آید را پیش بینی کرده و راه حلی برای آنها یافته و تدارک همه را از پیش انجام خواهیم داد در این میان شما می توانید پا به پای ما همراه شوید و اگر خواستید با ما بیایید. این یک داستان نیست بلکه واقعا سفرهایی را در نظر داریم از اول برایتان به تصویر بکشیم و همه را در این شرایط خاص قرار داده و بیاموزیم که چگونه می شود از سفرمان لذت کافی ببریم.

 
   
     
     

همراه با کانون

 
 
 

   
 
 

برنامه ریزی سفر گردشگری