کانون جغرافی ایران

 

کانون جاذبه ایران

 

کانون تصویر ایران

 

کانون هنر ایران

 

کانون خبر ایران

 

کانون تفریح ایران

 

کانون سفر ایران

 

کانون تور ایران

 
 

ارتباط با کانون

   

جهان به روایت تصویر

گالری عکس

کانون عکس ایران

 
 

درباره کانون گردشگران

 
 

کانال تلگرام کانون

 
 

تبلیغات در کانون

 
 

09108361063

 
 

روابط عمومی 09216383755

 
 

قاب تصویر و عکس همه در دل خود گفتنیهای بسیار داشته و در خیلی از مواقع با یک عکس دنیایی از گفتنیها را روایت کرده اند. با یک عکس می توان به نهفته هایی دست پیدا کرد که زبان از گفتن و توصیف آن عاجز مانده و فقط با فشار یک دکمه برگهای بسیاری از یک نا خوانده را بر زبان تصویر جاری کرده اند.

عکاسی هنر است. هنری که با ذوق عکاس رابطه مستقیم دارد و این ذوق در یک تصویر زیبا معنا پیدا می کند و می تواند در آن با بیتتده سخن گفته ، درد دل کند و یا حتی بیننده را دعوت کند به آمدن و دیدن و لذت بردن. لذت بردن از مکان و فضای زیبای ایران و جهان و اگر خواستید با همان تصویر دیگران را نیز دعوت به رفتن کنید.

عکس بگیرید و برای ما ارسال کنید تا به نام خودتان به دید عموم بگذاریم. از شهرتان و از محل زندگیتان و زیباییهای آن برای دیدن و فهمیدن و شناختن جاذبه های محل زندگی اتان و سعی کنید تا همه ، همه چیز را از ایران بدانند و عزم سفر کنند.

فرق نمی کند که با دوربین چند میلیوتی عکس می گیرید یا با دوربین مبایلتان فقط عکس بگیرید از هرجای جهان که باشد بگیرید و دیگران را در شادیتان سهیم کنید و ما بر حسب وطیفه آن را به دید همه می گذاریم.

زبان تصویر زبانی است که گفتنیهای فراوان دارد و روایت تصویر گویاترین روایت ها از ایران و جهان است. ایران را به زبان تصویر روایت کنیم
تا همه از آن آگاه شوند و بدانند آنچه را که نمی دانند.

 

 
     
     
     

همراه با کانون

 
 
 

   
 
 
 

به یاد غیور مردان آتش نشان

 
 
 
 
     
         
 
     
         
 
     
         
 
 
     
         
 
     
         
 
 

برگزیده های سفر

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تورهای فصل ، تاپ تورز