تور نوروز 96

تور لحظه آخری

تور ارمنستان

تور اندونزی

تور سریلانکا

تور دبی

تور روسیه

تور مالدیو

تور چین

تور هند

تور اروپا

تور ترکیه

تور مالزی

تور تایلند

تور ایرانگردی

تور گرجستان

تور لبنان

تور آفریقا

تور کشتی کروز

تور قبرس

تور بلغارستان

تور کوالالامپور

تور سنگاپور

تور بالی

تور سوریه

تور عمان

تور طبیعت گردی

تور شیراز

تور قشم

تور کیش

تور مشهد

تور قونیه

تور آنکارا

تور ازمیر

تور کوش آداسی

تور مارماریس

تور بدروم

تور آنتالیا

تور استانبول

تور پوکت پاتایا

تور بانکوک پوکت

تور بانکوک پاتایا

تور هوآهین

تور سامویی

تور پوکت

تور پاتایا

تور بانکوک

 
 

کانال تلگرام

 
 

تبلیغات در کانون

 
     
     
     

 
 

تور کلمبو ، تور کندی ، تور بنتوتا

تورهای سریلانکا

تور سریلانکا

 

 

سریلانکا از کشورهای مهم گردشگری با محیطی احاطه شده در اقیانوس هند و در جنوب کشور هندوستان دارای آب و هوایی گرمسیری و با سه شهر معروف گردشگری که به مثلث طلایی شناخته می شود. تور سریلانکا از جمله تورهای لاکچری و خاص به حساب آمده و خواهان آن نیز گروه خاصی از جامعه گردشگران ایران و جهان هستند.
تور سری لانکا شامل 13 ساعت پرواز بدون توقف می باشد در صورتی که توقف هم خواهد داشت و این توقف یا در بمبئی و یا در بنگلور در هندوستان انجام می شود. اگر مدت توقف را حداقل یک ساعت در نظر بگیریم مدت زمان سفر شما 14 ساعت بطول خواهد انجامید و تور در ورود به سریلانکا بسیار خسته و نیاز به استراحت و ریکاوری پیدا می کنند.
تور مثلث طلایی شامل کلمبو ، کندی و بنتوتا می شود و تنها فرودگاه در کلمبو واقع شده و تمامی مسافران تور سریلانکا در بدو ورود به این شهر رسیده و به طور حتم در آن به هتل منتقل و استراحت خواهند کرد. انتخاب شهر کندی در تور سریلانکا به دلیل وجود مناظر بدیع و زیبای منطقه که می توان به عنوان یک تور طبیعت گردی ناب از آن نام برد می باشد. در مسیر کلمبو به کندی منطقه زیبایی از محل پرورش و نگهداری فیل ها دیده می شود که حتی مسافران تور می توانند از سوار شدن بر فیل هم لذت برده و فیل سواری را تجربه کنند. در کندی می توانید به معابد آنجا نیز سری بزنید و از آنها دیدن کنید.
حرکت تور از کندی به بنتوتا بطور مستقیم میسر نخواهد بود زیرا جاده ای بین این دو شهر وجود نداشته و لاجرم باید اول دوباره کلمبو رفت و سپس از طریق جاده ساحلی به بنتوتا رسید و تور را در هتل های از پیش تعیین شده مستقر نمود.
برای آشنایی با شهرهای تور سریلانکا به شرح زیر به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

کلمبو
شهر کلمبو که ورودیه تور در این کشور می باشد پایتخت و دارای دو بخش تجاری و سیاسی است. کلمبو یک شهر بندری است که از سالهای دور در بین بسیاری از تجار مورد توجه بوده و بازرگانان بسیاری برای داد و ستد از آن بهره می جستند. این شهر بندری محل ورود کشورهای استعماری از جمله بریتانیا بوده و جزیره مانند بسیاری از کشورهای آسیای جنوب شرقی مورد تعرض استعماری واقع شده ولی در حال حاضر مستقل می باشد. داخل شهر منابع قابل توجهی برای تور گرداندن ندارد و معمولا راهنمایان تور به عنوان مسیر اولیه از ان استفاده می کنند. تنها فرودگاه سریلانکا در این شهر واقع است و از امکانات مناسبی نیز برخوردار بوده و تقریبا در حاشیه شه قرار گرفته است.

کندی
تور وارد شده ادامه مسیر خود را به شهر کندی می دهد و در واقع انتخاب مناسبی خواهد بود در مسیر شهر کندی منابع مناسبی برای اجرای تور طبیعت گردی فراهم است و در کل شهر کندی جاذبه دیگری ندارد. تجمع ساختمان به صورت یک مجموعه ساختمانی وجود نداشته و به دلیل بافت طبیعی بصورت پراکنده مشاهده می گردد. یکی از معابد مهم در این منطقه واقع شده که بسیاری از گردشگران به بازدید از آن می روند. آب و هوا تابع شرایط منطقه مرطوب است و در فصل زمستان بهترین زمان سفر می باشد.

 
     
       
 

مشاهده

ایرلاین

تاریخ اجرای

مدت

قیمت پایه

مشخصات تور

 
   
   
     

همراه با شما