تور نوروز 96

تور لحظه آخری

تور ارمنستان

تور اندونزی

تور سریلانکا

تور دبی

تور روسیه

تور مالدیو

تور چین

تور هند

تور اروپا

تور ترکیه

تور مالزی

تور تایلند

تور ایرانگردی

تور گرجستان

تور لبنان

تور آفریقا

تور کشتی کروز

تور قبرس

تور بلغارستان

تور کوالالامپور

تور ترکیبی تایلند

تور پوکت

تور پاتایا

تور بانکوک

تور آنتالیا

تور استانبول

تور قشم

تور کیش

تور مشهد

 
 

کانال تلگرام

 
 

تبلیغات در کانون

 
     
     
     

 
 

اطلاعات گردشگری ترکیه

تورهای ترکیه

تور ترکیه

 

 

کشور ترکیه در موقعیت جغرافیایی خود دارای محسناتی اقتصادی و گردشگری مناسبی است که کمتر در سطح دنیا مشابه دارد ولی اهم درآمد آن متکی به تور گردشگری بوده و به دلیل نداشتن ذخائر نفتی و ضعیف تر بودن اقتصاد صنعتی در مقابل کوچکترین عوامل خارجی و داخلی که امنیت آن را به مخاطره اندازند صنعت گردشگری و ورود تور متزلزل شده و ضربه اقتصادی ناشی از آن اقتصاد را دچار ضعف کرده و با هزینه های سنگین برای جبران روبرو می گردد.
تور ترکیه با دارا بودن تنوع مسیر توانسته رتبه مناسبی در صنعت توریسم کسب نماید و تقریبا خواسته منقاضیان خود را برآورده نماید. از جمله تور سیاحتی و تور تجاری و همچنین به دلیل بهترین راه ارتباط ترانزیتی بین اروپا و آسیا تردد و ورود اتباع این دو قاره قابل توجه شده و درآمد حاصله قابل توجه شود.
اوج ورود تور در تابستان و در زمان اوج گرما برای تفریحات دریایی می باشد. نقطه تلاقی دریای مدیترانه با نوار مرزی جنوبی بیشترین شهر و مقصد گردشگری را بوجود آورده و این شهرها تحت تاثیر آب و هوای مدیترانه ای موقعیت ساخت و ایجاد هتل های فراوانی بوجود آورده و با حضور سرمایه گذاران هتل های فراوانی برای پذیرایی از گردشگران آماده کرده اند.
تور استانبول یکی از تورهای پرتردد می باشد و نمی توان سفر گردشگری را در آن زیاد مورد توجه قرار داد و اکثر مسافران تور یا برای خرید و یا برای تجارت به سفر می روند. البته نمی توان اظهار کرد که شرایط تفریح ندارد ولی بیشترین جاذبه آن تجارت و خرید است.
تور آنتالیا از تردد تور قابل توجهی برخوردار می باشد. این شهر به دلیل داشتن نوار ساحلی طولانی با دریای مدیترانه و تجمع وسیع هتل در مناطق مختلف میزبان مسافران بیشماری در طول سال و بخصوص در تابستان است. بر اساس اطلاعات حاصله طرح توسعه شهر و در مناطق مخصوص گردشگری در طی سالهای آتی توان جذب مسافر تا درصد قابل توجهی افزایش خواهد یافت و اگر شرایط سیاسی ترکیه در این امر تاثیر منفی نگذارد در زمان تعیین شده می تواند به مقصود خود نایل آید. استان فوق که شامل شهرهای متعدد می شود تمام توان خود را در طرح توسعه بکار گرفته که تفصیل آن در صفحه مربوطه به نظر شما خواهد رسید.

 
     
       
 

مشاهده

ایرلاین

تاریخ اجرای

مدت

قیمت پایه

مشخصات تور

 
   
   
     

همراه با شما